Projekt ulotki – Białystok

Promuj swoją firmę i zamów projekt ulotki – Białystok.

Ulotki są jednym z popularniejszych sposobów na reklamowanie firmy, produktu lub usługi. Kilka różnych formatów do wykorzystania umożliwia dopasowanie jej do własnych potrzeb czy też sposobu dystrybucji.
Najczęściej stosowany jest tzw. format DL lub A5. Niekiedy istnieje potrzeba wykonania ulotki o większym rozmiarze, np. A4, jednak taka wielkość jest nie tylko droższa w druku, ale też mniej poręczna przy kolportażu.

Projekt ulotki – Białystok, a specyfika branży

Projekt ulotki reklamowej powinien zawierać zwięzły opis promowanej usługi, najlepiej z dobrym zdjęciem i zwracającym uwagę nagłówkiem.
W większości przypadków ulotki drukuje się na dość cienkim papierze: nie muszą one przetrwać próby czasu a jedynie zwrócić uwagę odbiorcy.
Dla pewnego segmentu, np. branży farmaceutycznej istnieje czasem potrzeba podkreślenia ekskluzywności produktu. Wówczas stosuje się papier o wyższej gramaturze i dodatkowo uszlachetnia się taką ulotkę np. pokrywając folią matową i stosując lakier wybiórczy. Ulotka jest wówczas bardziej trwała, wzmacnia efekt wizualny i wyróżnia się wśród innych ulotek, przez co łatwiej przyciaga wzrok potencjalnych klientów.
 
Projekt graficzny ulotki – Białystok

Projekt ulotki - Białystok